L
A
G
E
L
P
L
E
H
  • 9:00 - 18:00

    РОБОЧІ ГОДИНИ ПН. - ПТ.

    Київ, Новозабарська, 2/6

Пакети LegalHelp бухгалтерських послуг, юридичних послуг супроводу діяльності підприємств та бухгалтерського обслуговування

Залишити заявку

LegalHelp знешкоджує ризики притягнення до відповідальності

Зобов’язання кожного господарюючого суб'єкта в Україні не залежать від ступенів сформованості власного штату працівників відповідних спеціальностей, їх фахового рівня чи досвіду вирішення нагальних проблем. За штатним наповненням персоналом бухгалтерів, юристів та кадрових працівників вони бувають: - повністю сформованим штатом працівників; - частково (недостатньо) сформованим штатом фахівців; - несформованим штатом спеціалістів. Абонентським обслуговуванням у Києві LegalHelp задовольняє різні обсяги попиту бухгалтерських та юридичних послуг виробництва, торгівлі чи виконання робіт (надання послуг) по Україні та зовнішньоекономічній діяльності на всіх етапах супроводу, створення, розвитку та захисту бізнесу, а також - реорганізації чи припинення його діяльності. На стадіях утворення, розвитку, «консервації», припинення чи суттєвої реорганізації бізнесу, за відповідними пріоритетами завдань та з об'єктивних причин (зазвичай - браком бюджету або часом на пошуки відповідних працівників в межах бюджету), не завжди існує спроможність самотужки, належно виконувати встановлені фіскальним законодавством зобов’язання своєчасного складання відповідних первинних документів, обліку результатів фінансово-господарської діяльності, формування та подачі обов’язкової звітності, повноти нарахування та сплати податків, інших обов’язкових платежів. Вони знаходяться в постійному стані ризику бути притягнутими до реальної відповідальності у вигляді штрафних (фінансових) санкцій та пені за несплату, несвоєчасну чи не в повному обсязі сплату податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету, а їх керівники – до індивідуальної майнової, адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності, відповідно.

 

 

Переваги пакетного обслуговування LegalHelp

Пакетами абонентських послуг: «мінімальний», «стандартний», «комбінований» та «максимальний», в залежності від потреб та незалежно від наявного в штаті власного персоналу працівників, фахівців чи спеціалістів, LegalHelp спроможне повністю убезпечити від ризиків протиправного накладення стягнень чи незаконного притягнення до відповідальності. Послугами LegalHelp невизначена ціна ймовірних ризиків, набуває визначеності. Вона, зазвичай, тотожна вартості пакетів у відповідності до прейскуранту таких послуг. Пакети абонентських послуг у достатній мірі дозволяють забезпечити належне виконання господарюючими суб'єктами податкового та іншого законодавства України, нівелювати всякі ризики притягнення до відповідальності. При виникненні проблем обліку діяльності та звітності чи юридичних питань у стосунках з контролюючими або правоохоронними органами та контрагентами, клієнти LegalHelp не гають часу на пошуки відповідних фахових спеціалістів та не бідкаються обрати найкращих серед знайдених. У поєднанні з наявною інформацією про діяльність своїх клієнтів LegalHelp має достатньо часу на вивчення, опрацювання та визначення шляхів вирішення проблем. Цим забезпечується висока якість без збільшення вартості послуг їх терміновістю і є суттєвою перевагою LegalHelp з поміж інших.

Нас принципово обирають за:

 

Наукова ступінь і вчене звання з бухгалтерського обліку, аудиту та звітності в поєднанні з досвідом формування судової практики в адвокатській діяльності, у вирішенні податкових, корпоративних, земельних, господарських, цивільних, адміністративних, трудових спорів – визначає потужно високий, фаховий рівень спеціалістів LegalHelp

 

Стратегічні плани реалізації бізнесових ідей набувають чітких, окреслених форм необхідних ресурсів, їх вартість, роль та місце в просторі і часі. Юридична грамотність договірних умов, своєчасність складання первинних документів та обліку операцій LegalHelp забезпечує визначеність у результатах діяльності і передбачає бюджетування.

 

Професійна визначеність з LegalHelp впевнено позбавляє всяких сумнівів у вірності шляхів досягнення мети. Заощаджує кошти на утримання дорогих ресурсів у власному штаті працівників від тривалого нецільового чи неефективного використання. Заощаджує дорогоцінний час у захисті бізнесу від протиправних посягань та незаконних зазіхань.

 

Окрім створення надійних пасивних перепон від заздалегідь передбачених і визначених ризиків здійснення діяльності, LegalHelp спроможне та активно здійснить захист прав, охоронюваних законом інтересів, майна, ділової репутації тощо у спонтанних, форс-мажорних та інших випадках. Обачність та надійний захист від загроз - дарує спокій!

Оберіть раціональний для Вас пакет послуг

Режими та форми комунікації

Для зручності клієнтам, в залежності від пріоритетів у потребах та незалежно від наповнення штатом працівників, фахівців чи спеціалістів, можливі і відповідні види Пакетів послуг LegalHelp бухгалтерського чи юридичного напрямків.
Будь-який з пакетів допускає обслуговування безпосередньо в офісі, дистанційно в телефонному режимі або віддалено, в режимі on-line та у всяких інших можливих формах комунікації обміну інформацією.

Пакети послуг LegalHelp

Бухгалтерські послуги

Інформаційно-консультаційні бухгалтерські та юридичні послуги

від 3 000 грн
Бухгалтерські послуги

Номінально необхідний супровід Бухгалтерського та юридичного обслуговування

від 5 000 грн
Бухгалтерські послуги

Вибіркові консалтингові, бухгалтерські та юридичні послуги обслуговування і супроводу

від 7 000 грн
Бухгалтерські послуги

Повне бухгалтерське обслуговування та юридичний супровід

від 10 000 грн

 

Перелік бухгалтерських та юридичних послуг обслуговування та супроводу діяльності

Пакети послуг

1. Консультаційні послуги (усні) з:

- управлінських питань;

- питань оподаткування;

- питань бюджетування;

- питань розрахунків;

- кадрових питань;

- питань обліку та звітності;

- юридичних питань представництва, супроводу, реорганізації та захисту діяльності.

мінімальний 0

стандартний 95

комбінований 80

максимальний 60

 

2. Бухгалтерські послуги (обслуговування) :

- формування первинних документів, кадрової документації;

- контроль здійснення господарських операцій, вчинення платежів та інших розрахунків;

- облік фінансово-господарської діяльності в регістрах бухгалтерського (синтетичного) обліку;

- облік товарно-матеріальних цінностей, матеріалів та запасів в складському (аналітичному) обліку;

- касову дисципліну розрахунково-касових операцій;

- формування та подача обов’язкової податкової, статичної та іншої звітності.

 

 

мінімальний 95

стандартний 85

комбінований 70(80)

максимальний 60

3. Юридичні послуги (супровід) :

- визначеність у домовленостях та юридичну грамотність договорів;

- формування фахових проектів претензій, рекламацій, вимог, позовних заяв тощо чи відповідних документів реагування на такі, у тому числі за звернення контролюючих (фіскальних) чи правоохоронних органів;

- захист охоронюваних законом прав та інтересів відповідно до закону та у визначеному ним порядку;

- представництво у судах різної юрисдикції, їх апеляційних та касаційних інстанціях, а також перед органами державної влади та місцевого самоврядування, іншими юридичними чи фізичними особами, у тому числі нерезидентами України.

мінімальний 95

стандартний 85

комбінований 80(70)

максимальний 60