L
A
G
E
L
P
L
E
H
 • 9:00 - 18:00

  РОБОЧІ ГОДИНИ ПН. - ПТ.

  Київ, Новозабарська, 2/6

LegalHelp бухгалтерські, юридичні послуги в Україні з виробництва, торгівлі, постачання товарів, робіт, послуг, експорту, імпорту, зовнішньоекономічної діяльності

Залишити заявку
Бухгалтерські послуги

Налаштування, виправлення та ведення бухгалтерського обліку виробництва, торгівлі, робіт (послуг) на загальній і спрощеній системах оподаткування, формування звітності та її коригування. Одноразові консультації та абонентський супровід в Києві, аутсорсинг та віддалено, онлайн, підприємствам в Україні.

Юридичні послуги

Реєстрація, реорганізація, ліквідація підприємств. Юридичний супровід та аудит, аналіз, складання (розробка) договорів, статутів, наказів та інших документів, врегулювання цивільних, господарських, адміністративних спорів. Податковий юрист (адвокат). Інформаційно-консультаційні послуги та абонемент.

Бухгалтерські та юридичні послуги з обслуговування і супроводу діяльності бізнесу

LegalHelp професійно надає бухгалтерські та юридичні послуги бухгалтера, аудитора, податкового юриста (адвоката) у всіх сферах підприємницької (господарської) діяльності (виробництво, торгівля, роботи чи послуги) по всій території України, в тому числі при зовнішньоекономічній діяльності (експорт, імпорт).

Має досвід якісного обслуговування і в специфічних сферах: будівництва, ІТ-технологій, туристичних та медичних послуг, виробництва сільськогосподарської продукції.

Пакети бухгалтерських та юридичних послуг

В арсеналі LegalHelp щодо бухгалтерського обліку та аудиту максимально повний, із необхідно достатнього, пакет послуг починаючи з визначення, організації та впровадження облікової політики, налаштування управлінського, кадрового та аналітичного обліку, алгоритмів обчислень показників діяльності в регістрах бухгалтерського (синтетичного) обліку, доходів, витрат, запасів, кадрів, зарплати, матеріальних і нематеріальних активів, основних засобів, розрахункових касових операцій, готової продукції, нарахування і сплата податків чи єдиного податку загальної або спрощеної системи оподаткування тощо, ведення і перевірки правильності формування облікових документів та показників обов'язкової податкової, фінансової, статистичної звітності, розрахунків, декларацій і - до допомоги у формуванні первинних документів фінансово-господарської діяльності, здійснення розрахунково-касових операцій, складання та перевірки правильності заповнення звітності перед відправкою (подачею) контролюючим органам, реагування на їх запити та повідомлення, супроводу інвентаризацій, ревізій, електронних, камеральних, планових, позапланових виїзних, невиїзних перевірок і представництва з питань обліку перед контролюючими органами, іншими учасниками відносин.

В арсеналі юридичного супроводу LegalHelp максимально повний, із необхідно достатнього, пакет послуг починаючи з підготовки проектів реєстраційних документів (протоколів, рішень, статутів, заяв), складання договорів, наказів, розпоряджень, положень і - до складання звернень (вимог, пропозицій, претензій), а також, підготовки відповідей на аналогічні звернення та запити, супроводу перевірок, оскарження протиправних рішень, дій чи бездіяльності та можливих судових спорів в судах загальної юрисдикції, адміністративних та господарських судах, їх апеляційних та касаційних інстанціях.

Види бухгалтерського та юридичного обслуговування, супроводу діяльності бізнесу

LegalHelp:

 • консультує з питань бухгалтерського обліку та юридичного супроводу діяльності;
 • здійснює Due Diligence (юридичний аудит) підприємств, інвестиційної привабливості проектів;
 • здійснює юридичний супровід діяльності, іноземних інвестицій в Україні та захист від протиправних посягань;
 • виявляє, оцінює та знешкоджує ризики;
 • виправляє помилки обліку;
 • підбирає системи оподаткування;
 • розробляє, впроваджує та супроводжує законні схеми оптимізації і мінімізації податкового навантаження, а також заходи на уникнення інших ризиків діяльності;
 • проводить заходи щодо реєстрації, реорганізації, припинення, ліквідації юридичних осіб (приватного підприємства (ПП), товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), публічного та приватного акціонерного товариства (АТ, ПАТ, ПрАТ), дочірніх підприємств, їх відокремлених структурних підрозділів представництв та філій, об’єднань підприємств, партій, організацій, фондів, ЗМІ) та фізичних осіб підприємців;
 • консультує з питань охорони праці, інтелектуальної власності, цінних паперів, нерухомості;
 • розробляє власні проекти статутів, договорів, положень, інструкцій, наказів з урахуванням особливостей діяльності;
 • визначає та налаштовує облікову політику, забезпечує правильність формування первинних та облікових документів, обов'язкової звітності;
 • підбирає та організовує персонал бухгалтерії, визначає професійні рівні та, відповідно психологічних якостей, розподіляє функціональні обов'язки;
 • демонструє власний досвід роботи з документами та інформацією в програмних продуктах;
 • знаходить шляхи правильного відображення в обліку «нестандартних» операцій а також обліку допоміжного виробництва, порядку та послідовності розподілу прямих та загальновиробничих витрат, розрахунку собівартості продукції тощо;
 • забезпечує контроль правильності формування, повноти заповнення та своєчасності подачі обов'язкової звітності;
 • супроводжує перевірки контролюючих органів, процесуальні дії правоохоронних органів;
 • допомагає у вирішенні цивільних, господарських, трудових, корпоративних, земельних, кредитних, податкових та інших спорів;
 • оскаржує протиправні рішення та інші діяння (неправомірні дії, неправомірну бездіяльність);
 • представляє клієнтів у відстоюванні інтересів перед органами державної влади і місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, в судах їх апеляційних та касаційних інстанціях;
 • здійснює всі види адвокатської діяльності.

Перелік бухгалтерських та юридичних послуг LegalHelp за тарифами у каталогах прейскурантів на відповідну дату - містить їх актуальну ціну та вартість.

Досвід в обслуговуванні та супроводі діяльностей бізнесів

LegalHelp має власний кейс позитивного досвіду здійснення юридичного аудиту господарюючих суб'єктів, виявлення та виправлення суттєвих помилок в організації, веденні та захисту бізнесу, створення, реорганізації, припинення, ліквідації (банкрутства) юридичних осіб (акціонерних, товариств, приватних, ФОП), їх об'єднань (корпорацій) та структурних підрозділів (відокремлених - філій) та іноземних представництв.

Оптимізація діяльності медичних закладів приватної власності без реєстрації платниками ПДВ та без використання реєстраторів розрахункових операцій.

Подачі документів, супроводу перевірок контролюючих органів на бюджетне відшкодування ПДВ, та реальнее відшкодування у повному обсязі заявлених до відшкодування сум.

В земельних відносинах знайдено надійні шляхи оформлення відчуження земель сільськогосподарського призначення під час дії мораторію.

У спорах з податківцями – визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень;

У спорах з банками - визнання договорів поруки, іпотеки недійсними, а про надання споживчого кредиту – таким, що укладений  в результаті обману споживача.

У спорах із друкованими засобами масової інформації та в мережі Інтернет - спростування недостовірної інформації.

Задовольняючи подані фахівцями LegalHelp заяви про перегляд судових рішеньВерховний суд України сформував у судовій практиці правові позиції.

Досвід фахівців LegalHelp становить більше 10 років практичної діяльності аудиту, ведення обліку і складання звітності, викладацької та наукової роботи з фінансових дисциплін та юридичної практики організації, супроводу та захисту бізнесу і адвокатської діяльності.

Територія України бухгалтерських та юридичних послуг LegalHelp

Хоч Київ є центром надання бухгалтерських та юридичних послуг, однак відстань не являється перешкодою та не впливає на обсяги, якість та своєчасність її отримання (online) у будь-яких населених пунктах України центрами областей яких є міста: Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також Луцьк (Волинська область), Дніпро (Дніпропетровська область) та Ужгород (Закарпатська область). LegalHelp не надає послуг та не здійснює діяльність лише на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей.

Рекомендуємо

Оскарження податкових повідомлень-рішень, дій та бездіяльності

Оскарження податкових повідомлень-рішень, дій та бездіяльності

Юридичні послуги LegalHelp оскарження податкових повідомлень рішень, дій та бездіяльностів адміністративному та судовому порядку щодо протиправного:- нарахування податкі..

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) не данина, а ФОПи – не кріпаки у власній державі!

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) не данина, а ФОПи – не кріпаки у власній державі!

Протиправні вимоги сплати боргу (недоїмки) з ЄСВ за відсутності доходів та зобов’язань з виплати заробітної плати чи прирівняних до неї доходів Масштабних розмірів в Україні набуло явище вимагання ко..

Коригування податкових накладних, їх реєстрація та податковий період зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість

Коригування податкових накладних, їх реєстрація та податковий період зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість

В проміжок часу, від оплати до поставки товарів (робіт, послуг), постачальник та покупець можуть дійти згоди про зміну кількісних, якісних та вартісних показників поставки, що зумовлює відповідне ..

Податківці не вправі встановлювати нікчемність правочинів

Податківці не вправі встановлювати нікчемність правочинів

Податківці не вправі встановлювати нікчемність правочинів у стосунках між платниками податків виходячи з наступного... Суть Акту зводиться до безпідставного віднесення платником податків до валови..