L
A
G
E
L
P
L
E
H
  • 9:00 - 18:00

    РОБОЧІ ГОДИНИ ПН. - ПТ.

    Київ, Новозабарська, 2/6

В Україні створена і почала свою діяльність перша і поки єдина в світі організація по вичищення суспільства від пришвейди, тобто усунення причин і умов, що породжують корупцію!

Залишити заявку

Громадська діяльність

Причиною або підгрунтям корупції є пришвейда.

Боротьба з корупцією потребує вирішення питань політичного, економічного, правового та організаційного характеру. Національне законодавство різних країн містить свій суб’єктний та об’єктний склад, способи притягнення та міри відповідальності корупціонерів. Однак, проблеми протидії корупції у всіх борців одинакові, зводяться до висновку про неможливість абсолютної перемоги над корупцією і корупціонерами та необхідності комплексних заходів зі сторони влади і суспільства спрямованих на усунення причин і умов, що її породжують. Сприятливе для корупції середовище не є природним, а лише штучно створене і лише в суспільних стосунках поміж людей. Середовище паразитів суспільства, як хворобу людства визначено вперше у світі в Україні під назвою пришвейда.

 Поняття пришвейди, її ознак,  пришвейдників, що її розповсюджують, а також комплекс відповідних громадських заходів, спрямованих на усунення цього ганебного явища, в узагальнених критеріях, закріплено статутом очолюваної президентом Трускавецьким Романом Степановичем та головою Горщарем Сергієм Васильовичем Громадської організації «Правозахисне об’єднання українців в Україні»