L
A
G
E
L
P
L
E
H
  • 9:00 - 18:00

    РОБОЧІ ГОДИНИ ПН. - ПТ.

    Київ, Новозабарська, 2/6

визнано протиправним та скасоване судом Податкове повідомлення-рішення (ППР)

Завдяки юридичним послугам LegalHelp визнано протиправним та скасоване судом Податкове повідомлення-рішення (ППР) про донарахування податку на додану вартість (ПДВ) і штрафних (фінансових санкцій) за порушення сільськогосподарським підприємством на спрощеній системі оподаткування (єдиний сільськогосподарський податок) п.185.1. ст.185, п.188.1. ст.188, п.198.3., п.198.5. ст.198 Податкового Кодексу України (ПКУ).

До висновків про порушення підприємством податкового законодавства контролюючий орган дійшов вважаючи правомірне збільшення податкового кредиту з ПДВ (у зв’язку з проведенням кінцевих розрахунків з постачальниками щодо оплати вартості поставлених товарів з відстрочкою платежів на умовах товарного кредиту) незаконним збільшенням ціни на суми неустойки (штрафів та/або пені), трьох процентів річних та інфляційних за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань.
Контролюючий орган протиправно:
1) в порушення ч.2 ст. 19 Конституції України, ч.1 ст.637, ч.1, ч.2 ст.213 ЦК України, без належних повноважень, допустився тлумачення договорів (правочинів);
2)  в порушення пунктів 3, 4, 5 розділу ІІ. «Основні вимоги до оформлення документальних перевірок» Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків - юридичними особами та їх відокремленими підрозділами затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 20.08.2015 №727 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів  № 657 від 21.07.2017 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.10.2015р. за № 1300/27745, акт документальної перевірки не містить систематизованого викладення виявлених під час перевірки фактів порушень норм законодавства, у ньому не викладено всіх суттєвих обставини фінансово-господарської діяльності платника податків, які стосуються фактів виявлених порушень законодавства, чітко, об'єктивно та повною мірою з посиланням на первинні документи, регістри податкового та бухгалтерського обліку, фінансової та іншої звітності, інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів, ведення/складання яких передбачено законодавством, або отримані від інших суб’єктів господарювання, органів державної влади, у тому числі іноземних держав, правоохоронних органів, а також податкову інформацію, що підтверджують наявність зазначених фактів, тому не являється носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог законодавства;
3) в порушення підпункту 2 пункту 4 розділу III. «Зміст акта (довідки) документальної перевірки» цього ж Порядку, актом документальної перевірки не зазначено доказів, що підтверджують наявність факту порушень, актом документальної перевірки також не зазначено переліку відсутніх первинних документів, документів податкового або бухгалтерського обліку, інших документів, що підтверджують факт порушення, або у разі ненадання їх для перевірки.
Роман Трускавецький

Написати відгук

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Погано           Добре